Evergreen aiamaja üld- ja ostutingimused

Veebipoe EVERGREENAIAMAJA.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Raum OÜ (registrikood 10855926), asukohaga Tootmise 6, Rakvere, Lääne-Virumaa, 44317.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1.   Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.2.   Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.

1.3.   Kõik Veebipoes märgitud hinnad on esitatud eurodes (EUR).

1.4.   Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

1.5.   Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.6.   Kauba omand läheb üle selle eest täielikul tasumisel.

2.1.   Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted/teenused ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangaülekande, pangalingi, paypal-i või krediitkaardi abil.

2.2.   Leping jõustub ettemaksu laekumisel Veebipoe arvelduskontole.

2.3.   Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3.1.   Kaupu saadetakse üle maailma.

3.2.   Kauba saatmiskulud kannab müüja.

3.3. Eesti sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 14-30 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Euroopat toimub kohaletoimetamine 7-30 kalendripäeva jooksul.

3.4.   Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

4.1.   Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

4.2.   Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.3.   14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4.4.   Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.5.   Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile karl@evergreenaiamaja.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4.6.   Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

4.7.   Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

4.8.   Veebipood teostab tagasimakse tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

4.9.   Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.10. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5.1.   Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

5.2.   Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile karl@evergreenaiamaja.ee

5.3.   Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

5.4.   Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5.5.   Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6.1.   Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja.

6.2.   Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, maksete teostamiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid maksete teostamiseks volitatud töötleja Maksekeskus AS-le ning veoteenust pakkuvatele ettevõtetele.

6.3.   Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

6.4.   Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

7.1.   Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile karl@evergreenaiamaja.ee

7.2.   Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

7.3.   Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

8.1.  Kampaaniate korral jagame Ostjatele sooduskupongi koode, mis annavad Ostja ostukorvile lisaallahindluse või lisavad tellimusele juurde tasuta lisatoote või kingituse. Sooduskupongi rakendamiseks tuleb ostukorvi või kassa lehel väljale „Kupongi kood“ sisestada unikaalne kood ning vajutada nupule “Kasuta kupongi”.

8.2.  Kuponge jagame uudiskirjades, sotsiaalmeedias(Facebook) ja veebilehel. Kupongi kasutamise tingimused ja tähtajad on iga sooduskupongi juures eraldi märgitud.