8 põhjust, miks puidust aiamaja on väga hea valik

Puidust aiamajad muutuvad üha populaarsemaks, kui inimesed otsivad uusi investeerimisvõimalusi. Need mitmekülgsed puitkonstruktsioonid, mis loodi algselt suveks kasutamiseks, on nüüd tihti peale ka aastaringselt kasutatavad. Tänapäevasel tipptasemel omadustega puidust aiamajadel on palju eeliseid.

Siit saad teada, millised on märkimisväärsed kasud puidust aiamajja investeerimisel.

1.     Puidust aiamaja suurendab sinu vara väärtust

Kui soovid oma vara üldist turuväärtust tõsta, tead juba, kui tõhusad võivad olla täiendavad ehitised koduõuel. Puidust aiamaja võimaldab sul paremat hinda küsida ja muudab sinu vara potentsiaalsetele klientidele palju atraktiivsemaks.

Praegu töötab üha rohkem inimesi kodus, nii et puidust aiamajal pole mitte ainult esteetiline külg, vaid see on ka väga kasulik. Nagu oleme varasemalt kirjutanud, puidust aiamajad on äärmiselt mitmekülgsed. Seega kui otsustad oma vara lähitulevikus müüa, võiksid seda reklaamida kui aiakontorit, külalistemaja või isegi mängutuba, võimalused on lõputud.

2.     Puidust aiamajad on soodsad ja ökonoomsed

Betoonist, tellistest ja kivimaterjalidest konstruktsioonid on tavaliselt kallimad kui puidust tehtud aiamajad. Puitstruktuuride ökonoomsete võimaluste täieliku ärakasutamise tagamiseks palka ekspertide rühm või osta puidust aiamaja usaldusväärsest allikast. Üllatud, kui näed, kui palju raha lõpuks kokku hoiad ja kui kiire on kogu ehitusprotsess.

 

Väiksed aiamajad on väga soodsa hinnaga

3.     Puidust aiamaja on energiatõhus

Kui sinu kommunaal- ja elektriarved on liiga suured ja põletavad taskus auku, peaksid hakkama otsima võimalusi raha säästmiseks. Kuna puidust aiamajad on valmistatud looduslikest puittoodetest, on nad energiasäästlikumad. On teada, et puit on looduslik isolaator, mis takistab soojuse ülekandumist. Kuna puit toimib suurepärase soojusisolaatorina, on sinu aiamaja sobiva temperatuuriga ka kevadel ja suvel.

Boonusfunktsioon: puit on ka suurepärane mürasummutaja, nii et saad oma suvemaja muuta kodukontoriks, muretsemata naabri koera, liikluse ja muude segajate pärast.

4.     Puit on keskkonnasõbralik materjal

Kui otsid keskkonnasõbralikku materjali, on parim valik puit. Puitkonstruktsioonid on valmistatud puudest, mis on looduslikult taastuv ressurss. Puidutöötlemisel tekib jäätmeid peaaegu null, sest koort, saepuru ja oksi saab kasutada multšiks, kütuseks, vormitud ja lamineeritud puittoodeteks jne. Puitkonstruktsioonid on üsna pikaajalised ja neid saab hõlpsasti ümber töötada, kui neid enam vaja pole. Kui otsid võimalusi oma süsinikujälje vähendamiseks, on alustamiseks suurepärane võimalus investeerida puidust aiamajja.

5.     Puidust aiamaju on palju erineva kuju ja suurusega

Aiamajades on palju arhitektuurilist mitmekülgsust ja suure tõenäosusega leiad sellise, mis sobib sinu vajaduste ja eelistustega. Ja sa ei pea muretsema parameetrite, ehituse ja kinnisvara piirangute pärast, sest enamik aiamaju on täielikult kohandatavad. Kui sulle aga meeldib kindel mudel, kuid see osutub natuke liiga suureks või vajaksi mõnd lisadetaili, võtke ühendust ja leiame kindlasti sobiva lahenduse.

6.     Puidust aiamajas saad teha külalistetoad

Kui sul on suur pere ja teile meeldib külalisi lõbustada, pakub puidust aiamaja lisamajutuse võimalust. Sinu külalistel on hea meel ööbida kenasti sisustatud aiamajas, kuna neil on sedasi rohkem privaatsust. Ka suuremad lapsed võivad vajada oma väikest kohta, kus hängida, nii et saad muuta puidust aiamaja nende jaoks eraldi toaks.

Suurem puidust aiamaja on hea võimalus külaliste majutamiseks

7.     Sul on rohkem ruumi hoiustamiseks

Me kõik vajame rohkem ruumi. Talveriideid, spordivarustust, kalapüügivahendeid, jalgrattaid on maja sees üsna keeruline hoida. Eriti, kui pere on suurem ja kõigil on palju hobisid. Puidust aiamaja on suurepärane koht kõigi nende esemete hoidmiseks, kartmata, et need õues märjaks saavad või kahjustuvad. Lõpeta oma kodus oleva väärtusliku põrandapinna raiskamine ja vii kogu kraam puidust aiamajja.

8.     Puitkonstruktsioonid taluvad ekstreemseid ilmastikutingimusi

Kvaliteetsed puitkarkasskonstruktsioonid on suurepärase vastupidavusega ning need on ette nähtud igasuguste ilmastikuolude vastu. Puit on loomuliku elastsusega, seega on puidust aiamajad väga pika elueaga. Eriti kui hooldad seda korrapäraselt ja õigete vahenditega.