Näitan kõiki 14 tulemust

-10%

Aiamajad

44mm | Henri

5 990
-10%
7 099
-5%
15 999
-20%
4 165
-20%
3 499
-20%
3 124
-20%
2 249
-20%
3 124
-20%
2 741
-20%
2 749
-20%
2 832
-20%
2 999
-20%
3 499
-20%
3 332

Aiamajad

Soovid nautida üksi või sõpradega tärkavat loodust, lõõmavat suveilma või kolletuvaid lehti, kuid ilm ei soosi? Vihm, või hoopis talumatult kuum päike, ajavad vägisi toaseinte vahele? Meil on sulle lahendus – aiamaja!

Meie kodulehelt leiad põhjaliku ülevaate erinevatest aiamajadest, mida on võimalik aastaringselt kasutada. Olgu Sinu sooviks kvaliteetsed puidust aiamajad või väikesed aiamajad, Evergreeni meeskond on Sulle abiks parima valiku tegemisel.

Aiamajade müük

Kui Sinu ainukeseks küsimuseks on “kust osta ajamaja?”, siis oled õiges kohas. Meie lehelt leiad erineva suuruse ja funktsionaalsusega kvaliteetsest põhjamaisest kuusest valmistatud aiamaju. Kasutame nende ehitamiseks külmas kliimas ja aeglaselt kasvanud puitmaterjali, mis annab majale tänu tihedale puidusüüle erilise vastupidavuse.

Aiamaja ehitamise juures ei ole tähelepanuta jäänud ka pisidetailid. Olgu selleks kasvõi tuuletapid, mis ühendavad aiamaja seina detailid nii, et selle nurkadest ei pääse läbi ei tuul ega vihmavesi.

Soodne aiamaja

Aiamaja hind ja kvaliteet on ostu sooritamisel ühed tähtsamad kriteeriumid. Seepärast loome kvaliteetseid aiamaju, mis on aastate pikkuse kogemuse põhjal oskuslikult ehitatud ning võimaldavad klientidele taskukohast hinda. Hinna ja erinevate tööprotsesside osas oleme alati kliendiga ning anname vajadusel täiendavat infot.

Aiamaja koos paigaldusega

Kui sulle ei meeldi aiamaja ehitamine, siis võid lisatasu eest paigaldamise meie hoolde usaldada. Kui siiski leiad, et soovid kuludelt kokku hoida, anname sulle detailsed juhised, kuidas aiamaja ise muretult püsti panna.

5 aastat garantiid

Oleme oma aiamajade kvaliteedis niivõrd kindlad, et anname sulle ostuga kaasa 5 aastase garantii.

Tasuta transport

Esialgu soodne aiamaja võib ühtäkki üle eelarve minna, kui avastad peale ilusa aiamaja välja valimist, et sellele lisandub ka üsna kopsakas transpordikulu. Meie lehelt tellides seda hirmu aga ei ole! Pakume sulle tasuta transporti kõikjale Mandri-Eestis!

Otsid mõnusat aiamaja?

Siis võta julgesti ühendust meie ekspertidega ning aitame leida just Sulle parima lahenduse!

Võta ühendust