5 head põhjust, miks osta aiamaja just praegusel koroona ajal

Kui me valmistume talvega hüvasti jätma ja hakkame mõtlema suvepuhkusele, viivad mõtted ka rohkem väljas viibimisele. Eriti praegu, mil paljud kohad on endiselt suletud ja sooviks toast välja saada. Kogu maailmas on asjad veidi pöörased ja ebatavalised, kuid õnneks on inimesed loovad olendid. Nii et isegi kui me pole rahul järgnevate kuude veetmisega kodus, peame leidma asju, mis hoiaksid meie meelt positiivsena. Õnneks oleme loomingulised ja meil on nüüd võimalus veidi aega kulutada nendesse kodu- ja aiaprojektidesse, mis on aastate jooksul unarusse jäetud.

Kui otsid kaasaegseid aiamaju, on meil sulle suurepäraseid uudiseid. Pakume laias valikus tooteid, mis on taskukohased, hõlpsasti paigaldatavad ja uskumatult mitmekülgsed. Kui sa pole veel aga selle ostmises täiesti veendunud, siis siin on sinu aiamaja jaoks mõned nutikad ja loomingulised kasutusalad. Seega saad näha, et aiamaja puhul on tegemist palju rohkemaga, kui pelgalt asjade hoiustamise kohaga.

1.     Töötuba

Kui sulle meeldib asjade parandamine, oma kätega loomine ja ehitamine, vajad kindlasti töökoda. Aiamaja on sinu jaoks suurepärane investeering, sest sul on siis lõpuks koht, kus kõiki oma tööriistu ja seadmeid hoida. Sellel on palju eeliseid. Esiteks ei pea sa oma kodus hoidma teravaid ja õliseid asju. Sinu abikaasa on tänulik, et toas on rohkem ruumi igapäevaste asjade hoiustamiseks.

Teiseks on lastel ja koduloomadel turvaline, sest ohtlikud tööriistad ei ole kodus laiali.

Seega, miks siis mitte muuta oma aiamaja töökojaks / panipaigaks?!

2.     Ruum lemmikloomale

Kui sulle meeldib lemmikloomi pidada, tead juba, et nad vajavad palju ruumi. Kas poleks tore, kui oleks olemas aiamaja, mis oleks pühendatud kõigele, mis on seotud lemmikloomadega? See vabastaks majas kindlasti palju ruumi.

Kui muudad oma aiamaja lemmiklooma majaks, hoiad ka nende toitu kuivas ja jahedas kohas, mitte välitingimustes ilma meelte vallas. See on suurepärane, sest kuiv koeratoit kipub lõhnama, eriti kui sul pole spetsiaalset hoiuruumi.

Sellises ruumis saab sinu lemmik ka vabalt mürada ning mängida, ilma, et sa peaksid pidevalt muretsema toa korrasoleku pärast.

3.     Mängutuba

Aiamaja annab suurepärase võimalus veeta rohkem aega oma perega. Sinu pere koduaia mängutuba teeb vabad hetked kindlasti lõbusaks ja meelelahutuslikuks.

Niisiis, mida vajad laheda aiamajast mängutoa jaoks? Võid alustada mugava mööbli, laua, lauamängude, minikülmiku ja mõne riiuliga. Või kui sinu pere armastab videomänge mängida, keskendu suurele ekraanile ja konsoolile. Suurema maja puhul saab mõelda ka näiteks lauatennise, piljardi või koroonalaua peale. Ja lisaks jääb veel piisavalt ruumi muude asjade jaoks.

Kui sinu lapsed on veel väikesed, saad neile luua spetsiaalse mänguala kaunistades seinu näiteks nende lemmikmultifilmidega. Samuti võid ehitada neile mänguasjamaja, muretsemata, et see võtab majas liiga palju ruumi, ja võid isegi pallimere paigaldada.

Suures majas on rohkelt ruumi erinevateks mängudeks

4.     Jõusaal / spaa / joogastuudio

Praegustel segastel aegadel peaks olema esmatähtis hoolitseda oma keha ja vaimu eest. Kuigi terve päev diivanil istumine ja teleka vaatamine on nii ahvatlev, pole see sinu keha jaoks ideaalne.

Ükskõik, kas tegeled raskuste tõstmise, mediteerimise, kardiotreeningute või pilatesega, oled ilmselt hästi teadlik, et kodus harjutamine pole sama mis jõusaalis käimine. Miks siis mitte jõusaal koju tuua. Kasuta oma vaba aega ära, tehes oma aiamajast treeningsaali. Vali kindlasti kaasaegne aiamaja, kus on palju ruumi kogu oma varustuse mahutamiseks.

5.     Hobituba

Kui treenimine pole sinu prioriteetide nimekirjas, on sul kindlasti muid hobisid ja tegevusi, mis rõõmu pakuvad. Aiamaja saab hõlpsasti muuta maali-, kirjutamis-, skulptuuristuudioks või isegi muusikatoaks. Kui soovid õppida trummi mängima, kuid sinu pere ütleb sulle pidevalt, et see on halb mõte, on aiamaja ideaalne lahendus. Sama kehtib ka siis, kui sulle meeldib maalimine või skulptuuride tegemine, kuid sul pole majas piisavalt loomulikku valgust ning lapsed ja lemmikloomad ajavad pidevalt su töövahendeid segamini.

 

Me arvame, et aiamajad on praeguse lukustusperioodi superstaarid. Need hoiavad meid hõivatud, suurendades samas ka meie kinnisvara väärtust.

Kui sul on aiamajade kohta küsimusi, võta meiega kindlasti ühendust. Meie aiamaja asjatundjad on hea meelega abiks! Helista kohe 53931458!